Політика нульової толерантності по відношенню до країни-агресора та її прибічників
«ЯвКурсі» — це український бренд, який належить Заслуженому вчителю України, експерту робочої групи МОН з Національної стратегії освіти і науки України, Володимиру Володіну. Компанія, яка керує брендом, належить громадянам України та має прозору структуру власності, відображену у державних реєстрах.
Разом з тим, успіх «ЯвКурсі» забезпечується і тим, що компанія отримує передові технології та обмінюється досвідом з багатьма партнерами з США та Європи, входить до міжнародних організацій, є представником низки закордонних партнерів в Україні.
Ми провели ретельну перевірку кожної організації та компанії, з якою співпрацюємо, адже вважаємо неприпустимим співпрацю з будь-яким суб’єктом, який має відношення до країни агресора чи її прибічників. Якщо ж раптом ви отримали факти, які свідчать про подібний зв’язок будь-якого нашого партнера, просимо повідомити за адресою: info@yavkursi.com.
Ми не є розслідницькою організацією, але, ми співпрацюємо з відповідними урядовими організаціями, до яких звертаємось, та з усією серйозністю ставимось до перевірки подібних фактів.
«ЯвКурсі» має послідовну та непримеренну позицію та сповідує політику нульової толерантності по відношенню до країни-агресора та її прибічників. І неодноразово сама ставала об’єктом інформаційних атак. З 24 лютого 2022 року компанія доєдналася до заклику Мінцифри та долучила усі можливі ресурси до кібератак у складі IT-армії. У березні 2022 року компанія ініціювала перемовини між нашими американськими партнерами ExamSoft та представниками уряду України для передачі технологій проведення стандартизованих екзаменів для успішного проведення ЗНО(НМТ) під час війни.
Для зриву цих перемовин і дискредитації іміджу не лише «ЯвКурсі», але й України в очах західних партнерів, в інформаційному просторі було запущено низку ІПСО. Зазвичай зміст ІПСО полягає у тому, що керівництво «ЯвКурсі» або партнерів компанії намагаються пов’язати з росією. З того часу колектив і партнери ведуть непримиренну боротьбу з прибічниками країни-агресора та усіми, хто своїми діями або бездіяльністю намагається сприяти руйнуванню позитивного іміджу України та «ЯвКурсі» в очах західних партнерів.
Якщо вам стало відомо про розповсюдження подібної інформації, пишіть на адресу info@yavkursi.com.
Ми передамо цю інформацію відповідним органам та ініціюємо усі необхідні юридичні дії, щоб автори та розповсюджувачі російських наративів були покарані.
Слава Україні!
Смерть ворогам!
Дякуємо нашим партнерам, а особливо, КНУ ім. Т.Шевченка, НУБіП України та Службі Безпеки України за постійну та своєчасну допомогу у виявленні та припиненні розповсюдження неправдивої інформації та допомогу у захисті репутації та позитивного іміджу України та наших партнерів.
Особи, помічені у розповсюдженні ІПСО
«Бондарь Дмитрий Владимирович» — рос. бізнесмен, власник компанії «ООО МБА СТРАТЕДЖИ» (Москва, росія) та бренду ZNO.UA (Україна).
Ксєніч Володимир — власник телеграм-каналу «Червоний губер» та голова одноіменної громадської організації.
Приклад розповсюджуваного ними ІПСО.
Організації, які не підтвердили відсутність зв’язків з країною-агресором
Національний університет «Києво-Могилянська академія»
Серед партнерів-донорів академія вказує «Інститут географії лабораторії палеографії» (росія).
Інформація відображається у розділі «Освіта. Наука» на офіційному сайті організації (дата останньої перевірки 16.07.2024). Інтернет-архів показує, що інформація на сторінці оновлювалася декілька разів у 2023 році, тож має бути актуальною.
Також серед партнерів у розділі «Бізнес» вказаний «АТ Райффайзен Банк Аваль». Більше того, ця організація вказана як член довірчої ради академії (дата останньої перевірки 16.07.2024). Ми розуміємо та підтримуємо рішення НАЗК що до зупинки статусу спонсора війни для Raiffeisen Bank, щоб Австрія розблокувала 12-й пакет санкцій проти рф. Але при цьому ми підтримуємо саме таких партнерів як Сполучені Штати, які залишаються непохитними у питанні того, що не можна закривати очі на діяльність банку в росії та не відмовляються від санкцій.
16.07.2024 ми звернулися з проханням до Анастасії Пилипак, особи, відповідальної за комунікації Києво-Могилянської академії, з проханням надати офіційного листа, який заперечує будь-які зв’язки з країною агресором. Це стандартна дія, адже подібного листа ми самі надавали академії на їх прохання ще 13.06.2024 р.
Очікуємо на офіційну відповідь та сподіваємось, що співпраця з зазначеними організаціями припинена.